Інженерна інфраструктура та системи безпеки


  • Наша компанія пропонує широкий спектр рішень щодо організації інженерної інфраструктури об’єктів будь-якої складності та масштабу. Ми здійснюємо супроводження проектора по повному циклу від проектування та узгодження технічного завдання до навчання персоналу замовника або наступного ІТ-аутсорсу.

Структурована кабельна система (СКС)


  • СКС є основою ІТ-інфраструктури будь-якого підприємства, що дозволяє звести в єдину систему безліч інформаційних сервісів різного призначення: локальні обчислювальні та телефонні мережі, бездротові мережі та системи безпеки. Ми готові вирішити не лише завдання побудови СКС в окремій будівлі, а й об’єднання комплексу будівель підприємства в єдиний інформаційний простір, незалежно від поточного стану мереж.
Проектування та монтаж СКС
Бездротові мережі Wi-Fi
Побудова локальних обчислювальних мереж (ЛВС)
Підключення до зовнішніх телекомунікаційних мереж

Відеоспостереження


  • Система відеоспостереження – це програмно-апратний комплекс, що забезпечує візуальний контроль території, що охороняється. Інтелектуальні системи відеоспостереження оснащуються модулем аналітики, який дозволяє вважати відвідувачів, розпізнавати особи та предмети, зчитувати автомобільні номери, а також сповіщати про нетипові сценарії поведінки на об’єктах.

Системи контролю та управління
доступом (СКУД)


  • Система контролю та управління доступом є базовою для будь-якого підприємства чи організації, яким необхідно контролювати доступ відвідувачів чи співробітників. Вона є критично важливою для державної установи, офісного центру та багатьох інших сфер бізнесу. Сучасні системи оснащені модулями розширеного функціоналу: мобільні ключі доступу, гостьові (тимчасові ключі), облік робочого часу.
Дистанційне вимірювання температури тіла відвідувачів та співробітників.
Доступ на територію об'єкта за мобільними та гостьовими (тимчасовими) ключами.
Інтеграція із системою відеоспостереження.
Контролює переміщення матеріальних цінностей та предметів, заборонених до проносу.
Облік робочого дня та табельний облік, інтеграція з бухгалтерськими програмами.

Пожежна та охоронна сигналізація


  • Система протипожежного захисту необхідна для забезпечення збереження людей та майна, що знаходяться на виробничих підприємствах, у будинках громадського користування та житлових комплексах у разі виникнення пожежі.

  • Охоронна сигналізація – комплекс апаратних датчиків, підключених до центрального пульта, що дозволяють визначити несанкціоноване проникнення у приміщення чи переміщення всередині приміщення.

Напишіть нам

Заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами